Národní srovnávací zkoušky

pátek 23. duben 2010 11:28

1.4.2010 jsem se zúčastnil národních srovnávacích zkoušek od jedné nejmenované soukromé firmy. Spolužáci se již zúčastnili několikrát, ale já až nyní, až poté co jsem se rozhodl přihlásit na vysokou, která tyhle zkoušky vyžaduje. Objednal jsem si online zkoušky nanečisto za neuvěřitelnou cenu, jak jinak než přehnaně DRAHOU! A což to vzdělaní je důležité, tak jsem musel přivřít obě oči a to nepočítám další peníze za samotný zkoušky a certifikáty.

Ale proč tohle všechno píšu. Online zkoušky jsem si tedy objednal a během toho, kdy jsem si procvičoval, tak naneštěstí pro mě nám vypadla elektrika. A  světe div se, poté co jsem byl schopen opět zapnout počítač jsem zjistil, že online test, který jsem si zaplatil, již nebudu moc dokončit, takže sbohem moje zbytečně vyhozené peníze. Dále jedním z pravidel bylo, když se nedostavíte do předem určené školy, ale do jiné, kde se stejné zkoušky také konaly, musíte zaplatit další peníze pokud se chcete kurzu zúčastnit.

Dále bych chtěl zmínit to, že i když výsledky zkoušek ještě nejsou oznámeny zúčastněným, tak termín uzávěrek další zkoušky se uzavírá. Což nervozním studentům nic jiného nezbývá než se opět přihlásit. No a jak jinak než že se platí předem!

Ano vím, že každý se nějak živit musí, ale tohle je opravdu netaktní a nespravedlivé pro již tak nervozní studenty, kteří dělají všechno proto, aby se dostali na vysněnou vysokou!

Otázkou je jestli by se opravdu nemělo něco s tím udělat? A proč taky, že? Když to tak vynáší...

Jsem rozhořčen, ale asi mi nic jiného nezbývá než se opět přihlásit a doufat, že tentokrát se mi to povede, i když silně pochybuji. Mezi mé spolužáky najdete velice inteligentní studenty, jak se říká kvalitní zboží.. I přesto že mají během studia na střední škole samé jedničky, záři na všech olympiád, tak stejně musí někteří z nich dělat tyto zkoušky nejméně dvakrát. A ptáte se proč? Ne že by to odflákly, ale při tolika úkolů s krátkým časem se nedá opravdu nic stíhat. Sedíte tam nervozní a ten čas je poslední dobou neukrutně rychlý, hlavně teď před zkouškami.

No jo jsme přece ještě mladí, kdo by nás poslouchal. Přece ničemu nerozumíme, takže "KLIK" další zkouška objednána.

Tady je důkaz, že obchodovat se může opravdu se vším.

 

Son Tran Thai

Son Tran Thai

Son Tran Thai

O neobyčejných věcech, v mém úplně obyčejným světě. Aneb jak poznávám svět kolem sebe.

Jsem dvacetiletý kluk z Vietnamu. Žijí v Čechách již nějaký ten pátek. Česky jsem se moc dobře nenaučil a vietnamsky zapomínám. :) Můj pohled na svět je zcela optimistický, a proto moje texty berte s rezervou. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale nezapomeňte jde pouze o můj názor, ale určitě budu rád, když mi občas připomenete, že jsem stále ještě moc mladý na to abych změnil celý svět. Velký dík patří Vám všem, kteří si uděláte čas na mé občasné výlevy slov...

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky